Yard Resort Předboj - tábor je již plně obsazen


6.8 - 10.8.2018 - Taneční hrátky s angličtinou II.


Jako každý rok jsme pro vás připravili příměstský tábor plný tvoření, zábavy, hraní, výletů a především tance. K tanci samozřejmě patří nácvik správného držení těla, taneční průpravy a rytmického cítění. Letos si k tanci přidáme ještě angličtinu, abychom procvičili jak své tělo, tak své hlavičky. Děti se tak zábavnou formou pomocí anglických tanečních písní naučí či zopakují anglická slovíčka a věty, aby ani o prázdninách s angličtinou neotálely. Budou rozděleny podle věkových skupin a obtížnosti.

Příměstský tábor je určen pro děti od 4 do 12 let. Zahrnuje denní program od 8.00 do 17.00 hodin. O děti se starají kvalifikovaní lektoři, kteří se jim plně věnují po celý týden a vymýšlí jim zábavný a kreativní program. V případě zájmu je možné s dětmi navštívit i lekci golfu se zkušeným trenérem. Příměstský tábor je zakončen malou taneční akademií pro rodiče, kde ukážeme i ochutnávku z anglických písní! Taneční představení bude v pátek od 16:30 - 17:00.


První den tábora je nutné odevzdat:

  • Potvrzení zákonných zástupců
  • Potvrzení od lékaře
  • Kopii kartičky zdravotní pojišťovny


Cena: 2 950 Kč/týden/dítě


Stravování:

​V ceně týdenního turnusu je zahrnut oběd a dvě svačiny a pití po celý den.


Program:

08:00 - 08:30 Předávání dětí lektorům
08:00 - 09:00 Výtvarné aktivity
09:00 - 09:30 Rozcvička s angličtinou a seznamovací hry
09:30 - 10:00 Svačina
10:00 - 12:00 Taneční rozcvička a nácvik choreografií (rozděleno podle věku dětí)
12:00 - 12:30 Oběd
12:30 - 14:00 Polední klid (menší děti spánek, větší děti společenské hry, výtvarné aktivity, pohádky)
14.00 - 14.30 Svačina
14.30 - 16.30 Sportovní aktivity (tanec, sportovní hry, procházka)
16.30 - 17.00 Předávání dětí rodičům

Další informace:

Vaše případné další dotazy nám prosím pošlete na email adresu barbora.svobodova@andelky.cz.Rezervační formulář

Vaše jméno: *
Vaše Příjmení: *
Kontaktní telefon: *
Kontaktní email: *
Jméno dítěte: *
Příjmení dítěte: *
Rok narození dítěte: *
Poznámka:

Celková cena: 2950

* Povinné položky


Souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů

Odesláním přihlášky se mnou vyplněnými osobními údaji mými a osoby, jíž jsem zákonný zástupce ve výše uvedeném formuláři výslovně prohlašuji, že až do odvolání souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údajů jakož i poskytnutých osobních údajů dítěte, jehož jsem zákonným zástupcem, a se zařazením těchto údajů do databáze uživatelů společnosti Nomitte s.r.o., se sdílem Potoční 56, Úžice, 277 45, IČ: 24682900, v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění. Tento souhlas může být kdykoli písemně odvolán na adrese společnosti Nomitte s.r.o.. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a souhlasím s jejich použitím především k marketingovým účelům, zasíláním obchodních sdělení, nabídek apod. Jsem informován o svém právu na přístup ke svým osobním údajům a osobních údajů osob, jichž jsem zákonným zástupcem, na jejich opravu a o dalších právech stanovených právními předpisy

Souhlas s obchodními podmínkami

Obchodní podmínky - Nomitte

Souhlasím se zveřejněním fotografií

Souhlasím se zveřejněním fotografií pořízených na kroužcích, táborech, jiných aktivitách atp., které mohou zachycovat moje dítě. Fotografie mohou být zveřejněny na webových stránkách www.andelky.cz nebo na facebooku a mohou být použity k PR účelům. (Souhlas není vyžadován k odeslání přihlášky.)