NÁŠ TÝM

Bára Blehová (Svobodová)

Jsem Bára a vystudovala jsem na Karlově Univerzitě obor Humanitních studií. Spolupráce s lidmi a hlavně s dětmi je mým hlavním koníčkem i radostí. S tancem jsem začala už ve svých pěti letech. Specializovala jsem se na latinskoamerické a standardní tance, v rámci nichž byla baletní průprava samozřejmostí. Během osmi let profesionálního tancování jsem se zúčastnila bezpočtu soutěží a Mistrovství republiky.

Ve společnosti Andělky jsem lektorovala od roku 2012 taneční a vzdělávací kurzy pro předškolní i školní děti. V roce 2014 jsem se zaměřila i na dospělé a absolvovala certifikovaný kurz “Zumby pro dospělé”, kterou jsem později lektorovala. V létě 2014 jsem se zúčastnila taneční stáže Tanec bez hranic, kterou vedli lektoři z USA a Francie. Zde jsem získala další zkušenosti v oblasti klasického, moderního i jazzového tance.

V roce 2016 jsem získala certifikát “Lektor tance” a o rok později jsem dokončila studium Předškolní pedagogiky a mimoškolního vzdělávání.

Rok 2017 byl pro mě velmi důležitý, stala jsem se jednatelkou společnosti Andělky, vdala jsem se a hlavně se nám narodila malá Ema, která mě naplňuje štěstím a láskou. Ráda sportuji, cestuji a věnuji se své rodině. Svou práci miluji, protože posilovat v dětech pozitivní vztah k tanci a předávat svou vlastní lásku k tanci mi přijde úžasné a smysluplné.


Telefon: 776 290 539

Email: barbora.blehova@andelky.czKatka Lhotová

Aerobik, sportovní hry pro děti, rytmika a tanečky nejen pro holčičky: 4-7 let.

Jsem Katka Lhotová a vystudovala jsem obor právo a sociální péče. 15 let jsem se věnovala sportovnímu aerobiku, kde jsem dosáhla titulu juniorská Mistryně světa

Své zkušenosti ze sportu jsem chtěla předat dál a protože mám velice ráda děti, práce pro Andělky pro mne byla skvělá příležitost. Tato práce je pro mne obrovská radost a jsem ráda, že můžu dětem předávat pozitivní energii ze sportu.

Práci s dětmi se věnuji od roku 2011 a snažím se i nadále vzdělávat. V současné době mám certifikát na dětskou jógu, aerobik a pedagogické minimum.

Ráda bych byla pro děti inspirací a lektorem na kterého budou rádi vzpomínat, stejně tak nejlepší maminkou pro svého syna.Helena Čurdová

Rytmika a tanečky, aerobik, Little Angels, flétna.

Jmenuji se Helena Čurdová a tanci se věnuji již od útlého věku. Od dětství jsem prošla různými tanečními skupinami a kurzy. Po několik let jsem působila ve skupině A-force a Dancers for you. Také jsem působila jako taneční a herecký komparz v divadle Palace a Kalich.

Vystudovala jsem vysokou školu tělesné výchovy a sportu Palestra, obor sportovní a kondiční specialista.V současnosti studuji magisterské studium, obor wellness specialista. Od roku 2012 předávám své taneční dovednosti a zkušenosti dál a stále mě to baví.

Vzpomenu-li si na své dětství, nesmím zapomenout na svou hudební cestu. Přes osm let jsem hrála na sopránovou flétnu, altovou flétnu a následně i na tenorovou flétnu. Lásku k hudbě a flétně jsem neztratila a ráda si i jen tak doma přehrávám. Proto jsem ráda, že i kouzlo hudby a umění hrát na flétnu, můžu předávat dál.Radka Kejlová

Rytmika a tanečky nejen pro holčičky 2-3 roky, gymnastika.

„Smyslem mého života je pohyb a kreativita jako dva principy, které mě vedou k neustálému seberozvoji.“

Pohybu, sportu a dětem se věnuji celoživotně a všestranně. Mám certifikát na lektora zdravotní tělesné výchovy, tančila jsem v divadle Bílá Velryba a v taneční skupině Naděje Kralupy nad Vltavou. Vyučovala jsem balet a výrazový tanec, dále jsem 5 let byla lektorkou zdravotního cvičení na míčích a také jsem pomocí taneční terapie „Ukaž to pohybem“pracovala s emocemi u dětí …

Jsem lektorka lekcí „Tělo v pohybu“, „Gymnastika hrou”, “Rytmika a tanečky pro děti 2-3 roky”, “Keramika”, “Flétna”, “Výtvarné tvoření”Sára Kejlová

Rytmika a tanečky nejen pro holčičky 4-7 roky.

Odmaturovala jsem na gymnáziu v Troji a nyní jsem studentka Metropolitní univerzity v Praze, obor mediální komunikace.

Mezi mé koníčky patří pohyb, zvířata, jazyky a cestování.

Od tři let jsem závodně krasobruslila. K tomuto sportu se pojila řada dalších sportů jako například balet a atletika. Dále jsem si vyzkoušela latinsko-americké tance, aerobik, street-dance, modern jazz, sportovní hry, gymnastiku a hru na flétnu.

S dětmi jsem začala spolupracovat v roce 2015 jako lektorka u Andělek. Mám na starosti děti ve věku od tří do sedmi let, které jsou pro mě opravdu radostí.Kateřina Daňková

Rytmika a tanečky nejen pro holčičky:4-7 let roky.

Jmenuji se Kateřina Daňková, je mi 36 let a bydlím v Předboji.

Mám dvě děti. Tomáška 9 let a Nikol 4 roky.

Pracovala jsem v mateřské školce v Předboji a nyní pracuji v mateřské školce v Čakovičkách.

Většinu svého volného času trávím s rodinou na výletech, převážně na horách a nebo na kolech. V zimě jezdíme hodně lyžovat.

Pro Andělky jsem se rozhodla, protože moc ráda pracuji s dětmi a baví mě je učit něco nového. Vždy mám velkou radost, když vidím, že děti se na hodinách baví a vím, že se něco nového naučily.Alena Jiříková

Keramika.

Vystudovala jsem gymnázium a poté VŠZ v Českých Budějovicích, protože příroda, rostliny a zvířata mi byly blízké a jsou dodnes. Nicméně od útlého dětství mě bavilo malovat, kreslit a různě kreativně tvořit. Výtvarnou činností jsem se začala více zabývat v období mateřské dovolené. V roce 2016 jsem získala možnost vést výtvarné kurzy, kurzy keramiky a kreativního tvoření.

Tato činnost mě velmi naplňuje, protože mi umožňuje předávat svoje zkušenosti dále, je to příjemná a zábavná práce a navíc i smysluplná. Zároveň mám dostatek času a prostoru pro svoji vlastní tvorbu.

Absolvovala jsem “Kurz první pomoci”, “Pedagogické minimum”, “Kurz malby na hedvábí”, “Kurz ketlování na výroby šperků”, “Kurz Tiffany techniky”, “Kurz pájeného šperku”